Як я вибрав 3D принтер

  1. Головна
  2. /
  3. Хобі
  4. /
  5. Як я вибрав 3D принтер

👋  Привіт! Ти захоплюєшся всесвітом Молоту нескінченної війни, любиш красиві мініатюри, фарбування приносить кайф, а конверсія – знайоме слово? Придбання офіційних мініатюр від Games Workshop – найпростіший спосіб. Проте, рано чи пізно, може з’явитися бажання мати щось оригінальне – мініатюру яка прикує до себе погляд гравця під час гри… і не тільки гравця навпроти тебе, а кожного, хто грає навколо. У цьому тобі допоможе конверсія! 

(Приклад хорошої конверсії)

🤓 Під словом “конверсія”, я маю на увазі візуальний апгрейд (оновлення) мініатюри або створення зовсім нової шляхом репозингу (зміни пози), використання інших деталей – головне в рамках wisiwig (меч повинен виглядати як меч, а болтер як болтер). Для цього можемо використовувати, в принципі, що завгодно – ми обмежені тільки візуальним оформленням профіля мініатюри. 

(Конверсія космодесантника Тисячі Синів)

😌 Загалом, я хочу поділитися своїм досвідом конверсії. Якщо ви, як і я, адепти культа клешнів і не можете в ліплення – на допомогу прийде невичерпне джерело необхідних деталей (увага, барабанний дріб) – пан 3д принтер!

(Щасливий власник 3д принтера)

🧐 Просто придбати принтер “тому що можу, та й ви не розумієте – це імперський дроппод” – недостатньо. Краще знати заздалегідь, що друкувати, оскільки в іншому випадку у вас з’явиться доволі дорогий пилезбірник або ж доволі не зручна поличка для мініатюр.

Мій перший апарат був філаментним; його дух машини сказав мені, що він має низьку роздільну здатність і дрібні моделі виходять поганої якості, проте в мене є крута ваза для зберігання пензлів.

(Перший и останній вдалий друк на IIIP 3d printer mini delta)

😔 Придбання сам цього принтера було поганою ідеєю і він приніс тільки розчарування і згодом був проданий (не за холодильник і не за вархаунд, та й так добре).

Потім була тривала перерва, але я знову загорівся ідеєю, коли мені, мій хороший, близький, улюблений друг, одним словом, бро (привіт, Артеме!) запропонував розділити придбання нового принтера. В той час, якраз, почала розповсюджуватися і, ставати дедалі доступнішою, нова технологія фотополімерного друку, вже з роздільною здатністю у долі мікронів на шар!

(Мій новий Anycubic Photon)

🤔 Спираючись на попередній досвід, я вирішив спочатку пошукати рендери для друку, заради яких варто, чи не варто, брати принтер. До речі, ресурсів з рендерами, якщо ви не вмієте користуватись Blender або іншим графічним 3D редактором, безліч – як платних, так і безкоштовних. На сьогодні навіть існує агрегатор для моделей під друк. Також на Kickstarter та Patreon можна знайти цілі набори готових міньок, а гарні люди в телеграмі самі збираються у зграї і підтримують патронів.

Гортаючи https://www.cgtrader.com/, вже думаючи, що нічого гідного не буде, як промінь крізь хмари під час шторму, мені зустрілась він – Утюг!

(Ковчег Механікус під друк)

😄 Після цього рендера, як поперли красиві мініатюри – одна за одною!

(Чумний лікар для ДнД)

(Чаклун для ДнД)

(Левовий імперський лицар)

(Кентавр імперський лицар)

😎 Вибір зроблено – всі фігури на столі, око жаху стислося – загалом, я, зі своєю долею, за принтер, відправив два рендери імперського лицаря на якнайшвидший друк, тому що ніщо не гріє душу більше, ніж конверсія, а тим паче здоровенного імперського лицаря…

Про результати першого друку і продовження ворклогу – вже наступного разу, побачимось! 👋

 

 

Поділитися:

Як вибрати мініатюри для гри?
Меню