Фільтри

​​​​

Івенти та турніри Warhammer

Відчуваєте міць своєї армії, є бажання спробувати свої сили у змаганнях, або ж втомилися грати заради “спортивного інтересу”? Тоді ми раді представити вам сторінку з турнірами з Warhammer 40k по Україні. Тут можна знайти актуальні івенти, а також новини та фото з тих, що відбулись.

Дехто і не підозрює, але спільнота Warhammer у нашій країні доволі розвинута та вийшла за межі простих домашніх або місцевих ігор. А інші змітають пороги інтернету у пошуках актуальних WTC Warhammer Україна. Маємо бажання ощасливити всіх фанів та зібрали на нашому сайті інформацію про офлайн події.

Вам залишиться вибрати місто, наприклад турнір Warhammer Черкаси, знайти актуальні для себе дати та ознайомитися з правилами. Необхідно визначитися з видом: команда, solo, для новачків і т.д. А також впевніться у наявності необхідної армії.

Цікавий факт: якщо ви з невеликого містечка і давно мріяли про турнір Warhammer, Київ це не єдине місце, в якому відбуваються круті події. Долучайтесь до нашої спільноти Nora Imperatora в Telegram, в якій часто обговорюються івенти.

Будьте уважні, адже на кожному заході існують свої правила та терміни подачі заявок та ростерів. На нашому сайті ви також зможете знайти правила заповнення WTC ростеру.

На сторінках запланованих івентів можна також знайти корисну інформацію щодо житла, наприклад, якщо ви вирішили відправитися на турнір Warhammer Запоріжжя з іншого міста.

Зверніть увагу, що для участі в турнірах передбачений грошовий внесок. Зазвичай ці кошти йдуть на організацію та призовий фонд. Так, для новачків підкреслимо, що на змаганнях можна ще й отримати приємний бонус або круті набори у випадку виграшу.

А ще тут можна переглянути результати та фото з завершених змагань, як от турнір Warhammer Тернопіль. Переглянути ростери учасників, регламенти та турнірні таблиці – зарядитися рішучістю та гарними емоціями.

Різного роду івенти – це не тільки можливість пограти Warhammer, Україна багата чудовими гравцями, з якими можна обмінятися досвідом та подружитися.

Слідкуйте за новинами, на сторінці з’являються турніри як для олдів, так і новачків. Тож кожен зможе знайти івент Warhammer до душі та по силам.

Бери участь в турнірах та перемагай!

Меню