Клуб Настільних Ігор “НОРА”

Nora Tales #1

В пагорбі була нора, а в норі жив хоббіт..та нє! Шо раніше було?!..А, ну раніше стався Великий Вибух, в результаті якого матерія..Та ну, нє! Між вибухом і Норою шо сталось, як Нора виникла? А, ну слухайте.

В одній країні було місто Київ. І в місті Київ жило п’ятеро людей, які любили гарно проводити час за настільними іграми, хорошим фільмами й просто цікавими бесідами. Не те щоб вони були дуже компанійськими, але іноді вважали, що їм хочеться зустрітись з кимось більше, ніж закритись в квартирі з книжкою чи серіальчиком. То були хороші люди. За волею долі та саме через ці свої вподобання якось вони й перезнайомились.

Та незабаром клуб, в якому вони збирались, закрився. І довелося нашим героям шукати собі нове місце для зустрічей. Вдома-то воно не завжди так весело. Блукали друзі Києвом та відвудували багато локацій. Але скрізь їх шось не влаштовувало: розміщення, оформлення, відстань від дому, асортимент ігор, персонал.

Ніде не могли вони знайти ідеальне місце. А потім вирішили: не можеш знайти – створи сам! Результатом такого рішення (після океану випитої кави безсонними ночами і тони втрачених нервових клітин) стало народження Нори…

Нора стала місцем, в яке нам самим приємно приходити і ми прикладаємо всіх зусиль, щоб ви розділили з нами це відчуття. В нас безліч задумок та ідей на реалізацію. Ми будемо тримати вас в курсі щодо запланованих нововведень. А поки що, в пагорбі була Нора, а в норі живуть хоббіти…

Статистика

189
гри на вибір
35
місць для гравців
6
столів для компаній
3
затишні кімнати

Галерея клуба

Графік роботи

Пн-Пт - з 14 до 22

Ціна за весь час перебування – 90 грн/людина.
Для компаній 4+, студентів та школярів (при наявності студентського/шкільного квитка) ціна складає 80 грн/людина.

Сб-Нд - з 13 до 22

Ціна за весь час перебування - 150 грн/людина.
Для компаній 4+, студентів та школярів (при наявності студентського/шкільного квитка) ціна складає 140грн/людина.

Клуб настільних ігор Нора у Києві – це місце, в якому гарно проводять час за топовими іграми, знаходять друзів, влаштовують змагання та просто відпочивають.

Знаходиться клуб на лівому березі на Позняках, тому він може стати місцем для дозвілля недалеко від вашого дома. Але колекція наших ігор та дружня атмосфера викликає бажання приїхати до нас з будь-якої точки міста. Точна адреса: вул. Княжий Затон, 14А

Клуб працює 7 днів на тиждень за графіком: вихідні з 13:00 до 22:00, а в будні відвідувачі можуть завітати з 18:00 до 23:00. Ближче ознайомитися з постійною колекцією ігор можна тут. Асортимент постійно поповнюється, часто в клубі прислуховуються до побажань гостей та стежать за новими релізами.

Заходьте до клубу, як самі так і з компанією. Мати досвід у настільних іграх не обов’язково, цьому легко навчать співробітники. До того ж компанією приходити вигідніше. Дивіться самі: відвідування у будні для однієї людини коштує 90 гривень. Відвідування у вихідні коштує 150 грн/людина.

Завести нові знайомства та спробувати щось новеньке можна на заходах, які проводить сам клуб, партнери або його постійні відвідувачі. Дізнайтеся про найближчі івенти на сторінці в Facebook, в Telegram, або за телефоном 093 156 2184. Дізнавайтесь додаткову інформацію, записуйтесь або бронюйте місця за цими ж контактами.

Клуб настільних ігор запрошує не тільки пограти у Монополію, Манчкін та інші, а має столи для рольових ігор (ДНД та інші системи). У приміщенні є окремий зал для Warhammer 40k та Age of Sigmar, майстер-класів з фарбування та складання мініатюр. Нора – це також осередок ігрового ком’юніті, що активно розвивається. Тож тут проводяться змагання, вікторини, турніри та незвичайні партії.

Бонусом до всього цього: можна купити настільну гру, яка сподобалась. У продажі є сертифікати та абонементи на відвідування. Серед корисних послуг клубу також є оренда ігор або навіть приміщення для проведення заходів, майстер-класів та зустрічей.

Що таке клуб Нора? Це безліч розваг, приємні умови, зручний простір, добрі люди, а також чай та смаколики.

Заходь за гарним настроєм та духом азарту!

Меню