Турнір Kill Team: Recruitment

  1. Головна
  2. /
  3. Турнір Kill Team: Recruitment

25.03.2023 відбувся турнір “Kill Team: Recruitment” на настільної гри Warhammer Kill Team  за адресою м. Київ, клуб настільних ігор “Нора” (м. Осокорки)!

 

Від імені організаторів ми хотіли би висловити нашу щиру подяку за вашу участь в цьому захоплюючому заході. Ваші зусилля, майстерність та відданість гри зробили цей турнір незабутнім досвідом для усіх присутніх.

 

Ми віддаємо належне вашому спортивному духові, взаємопідтримці та дружньому ставленню між командами. Ваша пристрасть до Kill Team надихає нас продовжувати створювати та розвивати ці заходи, щоб спільнота гравців продовжувала рости та розвиватися.

 

Окрема подяка суддям та волонтерам які працювали не покладаючи рук, щоб забезпечити гладке проведення турніру та комфорт учасників а також магазину Wild Land Store за прекрасний терейн та магазину Rogue Trader за спонсорування призів! Без вашої праці та підтримки ця подія не могла б відбутися.

 

Ми сподіваємося, що вам сподобався турнір так само, як і нам, і що ми зустрінемося знову на майбутніх заходах. Бажаємо вам успіхів у подальших змаганнях та радісних моментів, проведених у колі однодумців.

 

Щиро дякуємо вам ще раз за участь і до нових зустрічей на полі бою Kill Team!

 

Переможці:

🥇 Aleksandr – The Gellerpox

🥈 Michael – Ork Kommandos

🥉 Yuri – Intercession Squad

 

Посилання на турнірну таблицю

📋 Регламент за посиланням

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Поділитися:

Турнір Warhammer Underworlds
“Відродження”
Меню